Hakkımızda - Çebi Danışmanlık

İçeriğe git

Ana menü:

Hakkımızda

Çebi Danışmanlık, kurulduğu 2008 yılından bu yana; Türkiye’ nin her bölgesinden ve farklı sektörlerden Kobilerle çözüm odaklı çalışma prensibini benimsemiş ve birçok başarılı projeye imza atmıştır. Çebi Danışmanlık olarak alınan işleri başarılı, zamanında ve eksiksiz olarak tamamlama ilkesiyle hareket eden firmamız, bu doğrultuda yapmış olduğu çalışmalarla müşteri memnuniyetini her zaman en üst seviyede tutmuştur.

Çebi Danışmanlık, konusunda tecrübeli uzman kadrosuyla, Kalite Yönetim Sistemleri kurulumu, TSE Ürün belgelendirme, CE İşaretleme, Marka Patent Tescil, Kalkınma Ajansı Projeleri, Kobi Projeleri ve diğer devlet destekleri konusunda hizmet vermektedir.

Müşterilerinin kurumsal sorumlulukları doğrultusunda geniş bir hizmet yelpazesinde taleplerini karşılayabilen firmamız için önemli olan, sürdürülebilir proje ve hizmetlerle sürekli müşteri memnuniyeti sağlamaktır.

Kurumsal ve profesyonel çalışma anlayışını 2010 yılında almış olduğu TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ile taçlandıran firmamız, hizmetlerini ulusal ve uluslararası standartlar, yasa ve yönetmelikler doğrultusunda gerçekleştirmeye ve vermiş olduğumuz hizmetlerle çalıştığımız firmalara değer katmaya devam etmektedir.

 
 
Ara
İçeriğe dön | Ana menüye dön